GARÁŽOVÉ BRÁNY

GARÁŽOVÉ BRÁNY TECKENTRUP

Garážové brány Teckentrup sa skladajú zo zateplených sekcií, ktoré sa otvárajú do vnútra a zasúvajú pod strop. Oproti klasickým výklopným bránam tak dokážu naplno využiť svetlej výšky stavebného otvoru garáže, ak je dostatočne vysoké nadpražie. Garážové brány Teckentrup sú vyrábané v súlade s bezpečnostnými požiadavkami EU normy 13241-1. Navyše, tieto brány s lamelami hrubými 40 mm dosahujú vynikajúce izolačné vlastnosti, čo predstavuje ideálnu voľbu pre garáže pripojené k domu.

Čo sa vzhľadu týka, zákazník má na výber rôzne druhy prevedenia lamiel (s drážkami, so stredovou drážkou alebo bez drážky), povrchovej štruktúry (mikro profilácia, woodgrain, či hladký) a farieb (antracit, biela, strieborná, zlatý dub). Na požiadanie vieme dodať bránu v ľubovolnej farbe RAL. Design brány je možné doplniť presklením pre zdôraznenie Vášho individuálneho štýlu alebo vetracími mriežkami pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.

GARÁŽOVÉ MOTORY MARANTEC

Motor a jeho bezpečné ovládanie je v dnešnej dobe azda najdôležitejším prvkom celej garážovej brány. Preto dodávame motory Marantec, ktoré sa od väčšiny konkurencie odlišujú využitím technológie bi-linked s použitím bezpečného 128-bitového šifrovania – presne toho istého šifrovania ako sa používa pri online bankovníctve. Navyše používa technológiu „plávajúceho kódu“, kedy sa na otvorenie brány vždy použije iný kód. Za takýchto okolností je takmer nemožné skopírovať alebo dekódovať kód. Viac informácií o motoroch Marantec nájdete na našej stránke.

GALÉRIA