ROLOVACIE BRÁNY

Rolovacie brány Teckentrup ThermoTeck

Rolovacie brány Teckentrup ThermoTeck sa vďaka priestorovo úspornej rolovacej technike nenáročnej na miesto a pevnému ochrannému krytu využívajú najmä pre vysoké a široké vstupy hál, priestorov nakládok a podzemných garáží s vysokou frekvenciou používania. Flexibilná konštrukcia brán s mimoriadne stabilnými dvojsmennými profilmi preto predstavuje ideálne riešenie pre najrôznejšie uzávery. Rolovacie brány Teckentrup sa vyznačujú malou potrebou miesta po stranách a pod stropom brány a hodia sa na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Lamely rolovacích brán ThermoTeck sa prostredníctvom špeciálne optimalizovanej geometrii profilov navíjajú extrémne tesne na pancier brány. Tým sa šetrí povrch a výška prekladu je nižšia ako u bežných rolovacích systémov. Rolovačky ThermoTeck sa vyznačujú aj nízkou hlučnosťou. Špeciálna kontúra profilu je valcovaná z jedného kusu plechu a je vyplnená z vysoko pevnej polyuretánovej peny pre dosiahnutie vyššej robustnosti a tepelnej izolácie. Vďaka konštrukcii brán v spojitosti s jedinečným dizajnom tak ThermoTeck vytvára systém rolovacích brán, ktoré spoľahlivo fungujú a zachovávajú si dobrý vzhľad aj po rokoch.

Oceľové profily ThermoTeck

Hliníkové profily 4020

Ukončovací profil rolovacích brán je dodávaný s tesnením z EPDM gumového profilu odolnému proti hnilobe a primrznutiu. Ideálne vyrovnáva nerovnosti terénu a chráni pred chladom a vlhkosťou. V prípade šikmých podláh sa rolovacie brány dodatočne vybavujú individuálne prispôsobenými šikmými ukončovacími profilmi.

Vzhľad rolovacích brán Teckentrup ThermoTeck

Presklenie rolovacích brán neslúži len na prepustenie denného svetla do výrobných hál alebo garáží ale môže poslúžiť aj ako štýlový dekoračný prvok. Všetky dvojstenný profily Teckentrup sú voliteľne dodávané s presklením z transparentného, izolovaného a nárazu vzdorného, dvojstenného polykarbonátu. Rolovacie brány ThermoTeck sú pozinkované s transparentným ochranným ochranným filmom a dodávané v 4 štandartných farbách: RAL 9002 – šedo biela, RAL 9006 – biely hliník, RAL 9016 – dopravná biela, RAL 8014 – sépiová hnedá

Rolovacie mreže Teckentrup

Rolovacie mreže Teckentrup zaisťujú optimálnu ventiláciu, veľký prehľad a ochranu. Uprednostňovanými oblasťami použitia sú obchodné pasáže s predajňami, veľké výklady, podzemné garáže a parkovacie domy. Všetky rolovacie mreže sú štandardne vybavené automatickou poistkou proti vysunutiu.

Rolovacie mreže – tvarové prevedenia

Rolovacie brány Teckentrup spĺňajú všetky nároky na bezpečnosť podľa normy EN 13241-1 (mechanické aspekty, bezpečnosť, tepelná a zvuková izolácia, tesnosť a zaťaženie vetrom).