POSUVNÉ POHONY

Posuvné pohony pre vonkajšie brány by mali byť vyhotovené tak, aby vydržali aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach ako je dážď, vietor, chlad či teplo. Neustále zmeny počasia totiž kladú veľké nároky na použitý materiál a funkčnosť samotných výrobkov. Aj preto posuvné motory Marantec patria medzi špičku na európskom trhu. Použitím kvalitných a bezúdržbových materiálov na motoroch je tak možné dopomôcť k bezproblémovej prevádzke Vašej brány. Pre malé a rezidenčné projekty sú určené motory z radu Comfort, pre komerčné a priemyselné použitie sú to motory z radu Dynamic.

POSUVNÉ POHONY COMFORT 860 S, 861 S

Posuvné motory Marantec s príponou „S“ – Comfort 860 S, Comfort 861 S – sú motory kompaktného dizajnu vyhotoveného vo vysoko kvalitnom hliníkovom prevedení. Napriek svojej menšej veľkosti si motory hravo poradia s bránami vážiacimi až do 400 kg (Comfort 860 S), resp. do 800 kg (Comfort 861 S). Všetky posuvné motory Marantec majú integrovanú technológiu referenčného bodu pre zabezpečenie presnosti chodu brány za každých podmienok.

POSUVNÉ POHONY COMFORT 860, 861

Motory Marantec Comfort 860 a 861 sú rovnako výkonné ako ich „S“ verzie. Odlišujú sa však ich prevedením – motory sú zabudované v stĺpe z vysoko kvalitného hliníku v dvoch štandardných výškach (1,3 m a  1,65 m).  Výhodou stĺpových motorov je, že na osadenie potrebujú oveľa menej miesta ako „S“ verzie. Samozrejmosťou je integrovaná technológia referenčného bodu pre zabezpečenie presnosti chodu brány za každých podmienok.

 

POROVNANIE POSUVNÝCH MOTOROV

TECHNICKÉ LISTY

Posuvný motor Marantec Comfort 860, 861.pdf

Posuvný motor Marantec Comfort 860 S, 861 S.pdf

Posuvný motor Marantec Comfort 880, 881.pdf