VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Vonkajšie žalúzie ISOTRA

Vonkajšie žalúzie ISOTRA chránia interiér pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a vytvárajú optimálne prostredie z hľadiska tepelných a svetelných podmienok. Exteriérové hliníkové žalúzie poskytujú možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov dopadajúcich do interiéru a tým pádom šetriť náklady na klimatizáciu. Správne nastavené lamely bránia prechodu tepla zatiaľ, čo je stále zabezpečené vetranie interiéru. Hliníkové žalúzie navyše chránia aj súkromie a zvyšujú bezpečnosť domu, nakoľko sa cez ne len tak bezproblémovo niekto nedostane. V neposlednom rade vonkajšie žalúzie dotvárajú celkový vzhľad Vášho domu.

Špeciálne vyvinutý tvar exteriérových žalúzií z radu Zetta (tvar „Z“) zabezpečuje vynikajúce zatienenie miestností a poskytuje vysoký termoregulačný efekt. Túto technológiu využíva najvyspelejšia generácia vonkajších žalúzií a je vhodná pre zatienenie rodinných domov a administratívnych budov. V zatvorenom stave lamely vytvárajú dokonale zatienenú plochu a vďaka špeciálne vlisovanej gume po celej dĺžke lamely zvyšujú termoregulačný efekt vonkajších žalúzií.

Vonkajšie žalúzie Zetta 70 / 90

Exteriérové žalúzie ISOTRA z radu Zetta sú najvyspelejšími vonkajšími žalúziami v oblasti tieniacej techniky. Lamely sú špeciálne navrhnuté v tvare písmena „Z“, vyrábajú sa v šírkach 7 a 9 cm. Vonkajšie žalúzie Zetta 90 sa v porovnaní so Zetta 70 hodia na zatienenie väčších plôch, nakoľko lamely pôsobia opticky väčším dojmom.

vonkajšie žalúzie Zetta detail
Vonkajšie žalúzie Zetta 90

Vonkajšie žalúzie Setta 65 / 90

Detail Setta Zaluzie
Vonkajšie žalúzie Setta 90

Exteriérové žalúzie ISOTRA z radu Setta predstavujú špičku vonkajšieho tienenia z hľadiska ladného dizajnu. Lamely sú špeciálne navrhnuté v tvare písmena „S“, vyrábajú sa v šírkach 7 a 9 cm. Vonkajšie žalúzie Setta 90 sa v porovnaní so Setta 70 hodia na zatienenie väčších plôch, nakoľko lamely pôsobia opticky väčším dojmom.

Vonkajšie žalúzie Cetta 50 / 65 / 80

Exteriérové žalúzie ISOTRA z radu Cetta sa vyznačujú najväčšou variabilitou použitia. Lamely sú špeciálne navrhnuté v tvare písmena „C“ a vyrábajú sa v šírkach 50, 65 a 80 mm. Prevedenia Slim a Flexi majú nižší nábal a variant Duo je charakteristický rozdielnym naklonením v hornej a dolnej časti žalúzie zároveň. Vonkajšie žalúzie Cetta 80 majú po celej dĺžke zahnutý plech pre vyššiu stabilitu.

Zaluzie Cetta detail
Vonkajšie žalúzie Cetta 80

Realizácie exteriérových žalúzií

Ovládanie exteriérových žalúzií

vypinac pre vonkajsie tienenie

Vypínač

na stene

Dialkove ovladanie Somfy

Ovládač

na diaľkové ovládanie

Ovladanie pomocou smart telefonu

Smartphone

mobilné aplikácie

Ovladanie hlasom - ikona

Hlasový povel

riadiaca jednotka

SMART ovládanie exteriérových žalúzií

Ručné ovládanie vonkajších žalúzií môže byť u väčších rodinných domov časovo náročné. Pre tento prípad boli vyvinuté dva významné ovládacie systémy: Connexoon a TaHoma. Connexoon je určený pre zákazníkov, ktorí si neprajú automatizovať celú domácnosť a nechcú investovať do sofistikovaného ovládania. TaHoma je najpokročilejšou technológiou pre riadenia inteligentnej domácnosti. Okrem tieniacej techniky je možné ovládať brány, terasy, videotelefóny, osvetlenie, kúrenie a ďalšie zariadenia.

Ovladanie zaluzii Connexoon

Connexoon

smart riešenie na vzdialené ovládanie tieniacej techniky

Inteligentne ovladanie TaHoma

TaHoma

komplexný systém riadenia inteligentnej domácnosti

Príslušenstvo k žalúziam

V prípade motoricky ovládaných exteriérových žalúzií je možné dodať senzory reagujúce na zmeny v poveternostných podmienkach. Prispievajú k vyššej automatizácií tienenia, užívateľskému komfortu, chránia žalúzie pred poškodením silným vetrom a vďaka natáčaniu lamiel zabraňujú prehrievaniu interiéru a šetria energiu za klimatizáciu.

Veterny senzor pre exterierove zaluzie

Veterný senzor

v prípade silného vetra automaticky vytiahne žalúzie

Svetelny senzor pre exterierove zaluzie

Slnečný senzor

upraví polohu lamiel v závislosti od intenzity žiarenia

Garantované rozmery

Garantované rozmery sú individuálne pre jednotlivé prevedenia vonkajších žalúzií. So zvyšujúcou sa šírkou lamiel klesá trieda odolnosti voči vetru – pre ich zvýšenie je možné doplniť pomocné vodiace lanká. Nižšie uvedené údaje sú pre žalúzie Zetta 90 (* s motorom):

Min. šírka (mm)
Max. šírka (mm)
600 *
Max. výška (mm)
600
Max. plocha (m2)
*

Farebné prevedenia žalúzií

Vonkajšie žalúzie je možné dodať v nasledujúcich štandartných RAL farbách. Farby sú len orientačné nakoľko nie všetky monitory podporujú plnú a reálnu farebnosť. Pre rozhodnutie o farebnom prevedení Vám odporúčame vyžiadať si od nás fyzický vzorkovník výrobcu.

RAL 1015
RAL 1015
Vzorka RAL 7048
RAL 7048
Vzorka farby RAL 9010
RAL 9010
RAL 7022S
RAL 3000
Vzorka RAL 8014
RAL 8014
Vzorka farby RAL 9016
RAL 9016
RAL 5014 farba
RAL 5014
Farby RAL 9005
RAL 9005
farba VSER780 orientacna
VSR780
RAL 7016 farba
RAL 7016
Farby RAL 9006
RAL 9006
Vzorka RAL 7035
RAL 7035
Farby RAL 9007
RAL 9007
Vzorka RAL 7038
RAL 7038
RAL 7022 farba
RAL 7022

V prípade, že ste si nevybrali sa v ponuke sa nachádzajú aj príplatkové prevedenia RAL farieb. Pre dosiahnutie jedinečného vzhľadu vonkajších žalúzií môžete použiť pre box, vodiace lišty, držiaky a horný a spodný profil aj farebné dekoračné prevedenia Decoral 1 a Decoral 2. Vzorky poskytneme na obhliadke.

O firme ISOTRA

Výrobca tieniacej techniky ISOTRA je najväčším výrobcom tieniacej techniky v Českej republike a radí sa medzi technologických lídrov aj na celom svete. Technologická vyspelosť firmy dokazuje nie len jej vlastná výroba a vývojové centrum ale aj vlastníctvo 2 svetových patentov pre technické riešenia v oblasti tieniacej techniky. Firma svoje produkty v súčastnosti exportuje už do viac ako 40 krajín sveta. V roku 2017 firma ISOTRA oslávila 25 rokov pôsobenia na trhu.

Prehrať video

Na stiahnutie