KRÍDLOVÉ POHONY

Vonkajšie brány a krídlové pohony by mali byť vyhotovené tak, aby vydržali aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach ako je dážď, vietor, chlad či teplo. Neustále zmeny počasia totiž kladú veľké nároky na použitý materiál a funkčnosť samotných výrobkov. Aj preto krídlové motory Marantec patria medzi špičku na európskom trhu. Použitím kvalitných a bezúdržbových materiálov na motoroch je tak možné dopomôcť k bezproblémovej prevádzke Vašej brány.

KRÍDLOVÉ POHONY COMFORT 515 (L) / 516 (L)

Motory tejto série sú ideálnym riešením pre automatizáciu ľahkých 1- a 2-krídlových brán. Marantec Comfort 515 / 516 sú určené pre brány so šírkou do 2,5 metra, verzie s označením „L“ majú predĺžené rameno pre šírku brány až 3,5 metra. Dôležitým rozdielom medzi motormi 515 a 516 je aj rozdielnosť technológie na detekciu polohy brány šitú pre rôzne situácie.

KRÍDLOVÉ POHONY COMFORT 560

Vďaka svojej konštrukcii kĺbového ramena je Comfrot 560 ideálnym riešení aj pre automatizáciu neštandardných krídlových konštrukcií so širokým ostením, kde sa klasické motory jednoducho nezmestia. Motor s integrovanou riadiacou jednotkou a LED svetlom sa neumiestňuje na krídlo ale na samotný stĺp/ostenie brány. Motory sú dostupné vo verzii pre 1-krídlové aj 2-krídlové brány.

KRÍDLOVÉ POHONY COMFORT 585, 586

Comfort 585 a 586 predstavuje rad podzemných motorov pre 1- a 2-krídlové brány, ktoré sa ukrývajú celé pod úrovňou vozovky. V porovnaní s nadzemnými motormi nie je vidieť takmer nič okrem ramena prichyteného v spodnej časti krídla brány. Samotný motor ukrytý v zemi je dôkladne odizolovaný pred nečistotami a vodou pre zabezpečenie dlhodobej a bezúdržbovej prevádzky.

Technické porovnanie krídlových motorov Marantec